WITAMY NA STRONIE NASZEJ SZKOŁY *** UWAGA ! *** Informacja na temat zebrań w zakładkach - INFORMACJE DLA RODZICÓW - oraz - ORGANIZACJA PRACY - *** Bieżące INFORMACJE dla RODZICÓW zamieszczamy w zakładce lewego menu *** W zakładce lewego menu zamieściliśmy załącznik z WYKAZEM PODRĘCZNIKÓW na rok szkolny 2018/2019 ***

niepojpg [380x250]

(kliknij w grafikę - przejdź na stronę MEN)

NASZE DZIAŁANIA :

Narodowe Czytanie 2018

EUROPEJSKIE DNI DZIEDZICTWA 10-15.09.2018

Kartka dla Powstańca - "BohaterOn"

Konkurs plastyczno – literacki „KARTKA DLA NIEPODLEGŁEJ"

KONKURSY - Fundacja dla Rodaka

„Trzydziestka dla Niepodległej”

„Lekcja dla Rodaka”

Rajd rowerowy - 100 lat niepodległości

Seminarium - Ojcom Niepodległej

Pisk Białego Orła - akademia z okazji Święta Niepodległości

Wyjątkowe 100- lecie Niepodległości

Świetlica dla Niepodległej

img_5079jpg [600x450]

Niepodległa, Niepokorna…

Z okazji 100.rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości w naszej szkole uczniowie pod opieką i przewodnictwem nauczycieli podjęli wiele inicjatyw. Odbywają się lekcje, w czasie których uczymy się o symbolach narodowych, o historii Polski, o rozbiorach, zaborach, odzyskaniu niepodległości, roli Józefa Piłsudskiego, Ignacego Paderewskiego czy Romana Dmowskiego. Śpiewamy pieśni patriotyczne i legionowe, recytujemy wiersze patriotyczne w czasie konkursów. 9 listopada o 11.11 będziemy śpiewać hymn polski w ramach akcji „Rekord dla Niepodległej”. A korytarze i hol szkolny ozdabiają prace uczniów w barwach biało-czerwonych.

Działania poszczególnych grup wiekowych w tabelce.

Info: Grażyna Makowska, Jolanta Majewska

100_1jpg [750x500]