WITAMY NA STRONIE NASZEJ SZKOŁY *** UWAGA ! *** Informacja na temat zebrań w zakładkach - INFORMACJE DLA RODZICÓW - oraz - ORGANIZACJA PRACY - *** Bieżące INFORMACJE dla RODZICÓW zamieszczamy w zakładce lewego menu *** W zakładce lewego menu zamieściliśmy załącznik z WYKAZEM PODRĘCZNIKÓW na rok szkolny 2016/2017 ***

Organy szkoły


DYREKCJA :

 

Dyrektor Szkoły

mgr Bożena Rzepka
tel.(89) 541-96-89 

 

Wicedyrektor
     mgr Grażyna Makowska         

                      
Wicedyrektor
mgr Anna Staryk


                                     Wicedyrektor                                      
mgr Alicja Zwierko - Jóźwik 
 

 

 


 

PREZYDIUM RADY RODZICÓW
w roku szkolnym 2015 / 2016 :


Przewodniczący: 
                           
Pan Krzysztof Budnik / klasa I h


Zastępca Przewodniczącego:  
        
-----
 

Skarbnik:   
                                       
Pani Anita Szczepańska / klasa II l

Pani Kamila Nowak / klasa IV c

 

Sekretarz:   
                                      
Pani Katarzyna Brewka / klasa V e

Pani Anna Nowak / klasa III a

 

Komisja Rewizyjna:
             
           
Pani Agnieszka Reimus – Kneževič / klasa I k

Pani Ewa Jurkiewicz / klasa II a

Pan Rafał Ruść / klasa IV d

Pan Sebastian Twardowski / klasa I e, klasa V a

Pani Katarzyna Kołakowska / klasa II h

 



SAMORZĄD UCZNIOWSKI 
w roku szkolnym 2015/ 2016 :


 

  SKŁAD ZARZĄDU :  

- Przewodnicząca Samorządu - uczennica klasy 6F - Marta Żebrowska
- Zastępca Przewodniczącej - Oliwia Nieciecka - klasa 5D
- Sekretarz I - Aleksandra Giedziun - klasa 6D
- Sekretarz II - Patrycja Najmoła - klasa 6E

 

Członkowie Zarządu : 

Grzegorz Sokół, klasa 6F
Julia Leśniak, klasa 5A
Jagoda Bojarowska, klasa 5A 
Patrycja Piotrkowska, klasa 5F 
Kinga Łotysz, klasa 6D 
Agnieszka Załęska, klasa 6A 
Marika Dziekan, klasa 6A
Aleksander Kocięcki, klasa 6A
Błażej Piórkowski, klasa 4C
Maciej Dziuba, klasa 3B


Komisja Wyborcza : 

Oliwia Korzeniewska, klasa 4D
Zuzanna Grzywińska, klasa 5D
Julia Gietek, klasa 5E
Izabela Romanowska, klasa 3B
Bartosz Zysk, klasa 4D


Komisja Rewizyjna: 

Weronika Skała, klasa 6F
Małgorzata Piwowarczyk, klasa 4E
Michalina Grzywińska, klasa 4E
Daria Chętnik, klasa 5E 

 

 

 

Opiekę nad działaniami Samorządu Uczniowskiego 
w roku szkolnym 2015/2016 sprawować będą Panie :  
Marta Łukaszek - Kołodziej i Jolanta Jaromin


Koordynatorzy działań SU :

 Pani Małgorzata Grabowska - klasy 1-3
Pan Bartosz Krzętowski - klasy 4-6



 

RADA PEDAGOGICZNA - 2015/2016

 

NAUCZYCIELE 

biblioteka 
 
Bielawska - Michalec Sylwia (urlop) / Jaromin Jolanta 
Majewska Jolanta
Olender Beata


 
przyroda 

Krzętowski Bartosz
Wiśniewska Katarzyna 
Zięba Waldemar 


historia 

Makowska Grażyna 
Ostrowska Lidia 
Rzepka Bożena 
Wielgan Paweł 


j. angielski 

Barbaszyńska Katarzyna (urlop) / Buzanowska Małgorzata
Galinowski Łukasz 
Łukaszewicz Aneta

Melgaard Ala 
Włoczkowska Grażyna 
Zielińska Magdalena 
Zmyślona Anna 
Żywica Anna 


j. polski 

Brzozowska - Michalak Elżbieta 
Dobrzeniecka - Zapał Alicja 
Majewska Jolanta 
Peczeniuk Sylwia (urlop) / Wysocka Magdalena
Staszewska Dorota 
Żółtowska Henryka 


matematyka 

Cichowska Jadwiga 
Czechowski Marcin 
Jeżak Bogdan 
Jermakow Grażyna 
Klejna Iwona 
Milewska Irena 


zajęcia komputerowe

Bielakow Małgorzata
Cichowska Jadwiga 

Czechowski Marcin 
Jermakow Grażyna 
Klejna Iwona



plastyka 

Bielakow Małgorzata 
Zwierko - Jóźwik Alicja 


muzyka 

Obrycki Michał
Sułkiewicz Martyna



pedagog, terapeuta 

Jędrzejewska Anna
 Manelska-Czajka Katarzyna 

Mroczkowska Elżbieta 
 

logopeda

Łukaszek - Kołodziej Marta


kształcenie zintegrowane 

Bartołd Anita  (urlop) / Alicka Agnieszka
Basiak Grażyna 

Bączyk Małgorzata
Bugaj Renata

Gaber Ewa
Gomoła Magdalena 

Hapunik Iwona 
Jakubowicz Jolanta 
Jurkian Katarzyna 
Karpowska Marzena (urlop) / Żurańska Magdalena

Kreft Joanna
Kowalska Marzena
Lasmanowicz Kamila (urlop) / Preuss Renata

Laszczak Grażyna
Masałecka Magda 

Matusiak Mariola
Milan Urszula 

Osiecka Izabela  

Ostrowska Monika
 Orzoł Joanna
Piekutowska-Nowak Alicja

Radziszewska Bogumiła 
Sarnowska Maria
Skibko Joanna 

Sojka Magdalena 
Soszyńska Halina
Stoltman Alicja
Sztąberska Małgorzata 
Terlecka Joanna 

Wysocka Danuta (urlop) /  Nike Sylwia


religia 

Kryczka Urszula 
Leniec - Fengler Anna  
Marchwińska Agnieszka
Mejłun Krystyna
ks. Możejko Jacek



świetlica 

Bandoch Urszula
Cieślikowska Beata (urlop) / Gajdzis Marlena
Dąbrowska Dorota
Eichler Monika
Grabowska Małgorzata
Januszewska Kamila
Kęsicka Monika
Racewicz Maria
Zyśk Katarzyna
Żółcińska Katarzyna

oraz

Bieluch Elżbieta
Błędowska Katarzyna
Jeżak Bogdan
Klimczewski Janusz
Obrycki Michał
Wielgan Paweł 


wychowanie fizyczne 

Bieluch Elżbieta 
Błędowska Katarzyna
Klimczewski Janusz 
Loret Paweł 
Łantowska-Kon Jolanta 
Witek Małgorzata 


technika 

Antczak Teresa