WITAMY NA STRONIE NASZEJ SZKOŁY *** UWAGA ! *** STRONA W TRAKCIE EDYCJI *** Informacja na temat zebrań w zakładkach - INFORMACJE DLA RODZICÓW - oraz - ORGANIZACJA PRACY - *** Bieżące INFORMACJE dla RODZICÓW zamieszczamy w zakładce lewego menu *** W zakładce lewego menu zamieściliśmy załącznik z WYKAZEM PODRĘCZNIKÓW na rok szkolny 2016/2017 ***

Organy szkoły


DYREKCJA :

 

Dyrektor Szkoły

mgr Bożena Rzepka
tel.(89) 541-96-89 

 

Wicedyrektor
     mgr Grażyna Makowska         

                      
Wicedyrektor
mgr Anna Staryk


                                     Wicedyrektor                                      
mgr Alicja Zwierko - Jóźwik 
 

 

 


 

PREZYDIUM RADY RODZICÓW
w roku szkolnym 2017 / 2018 :


Przewodniczący: 
                           


Zastępca Przewodniczącego:  
        
-----
 

Skarbnik:   
                                       

 

Sekretarz:   
                                      

 

Komisja Rewizyjna:
             
           

 



SAMORZĄD UCZNIOWSKI 
w roku szkolnym 2017/ 2018 :


 

  SKŁAD ZARZĄDU :  

- Przewodnicząca Samorządu
- Zastępca Przewodniczącej -
- Sekretarz I -
- Sekretarz II

 

Członkowie Zarządu : 




Komisja Wyborcza : 




Komisja Rewizyjna: 


 

 

 

Opiekę nad działaniami Samorządu Uczniowskiego 
w roku szkolnym 2017/2018 sprawować będzie pani  
Marta Łukaszek - Kołodziej 


Koordynatorzy działań SU :

 - klasy 1-3
 - klasy 4-6



 

RADA PEDAGOGICZNA - 2017/2018

 

NAUCZYCIELE 

biblioteka  
Bielawska - Michalec Sylwia 
Majewska Jolanta
Olender Beata 

 
przyroda/biologia 
Grabania Grażyna
Krzętowski Bartosz

Wiśniewska Katarzyna 
Zięba Waldemar 
 
chemia
Grabania Grażyna 
 
fizyka  
Mejłun Krystyna
 
geografia
Dziedzic Monika

historia 
Jaromin Jolanta
Makowska Grażyna 

Rzepka Bożena 
Wielgan Paweł 

j. angielski 
Aleksiejuk Bronisława
Barbaszyńska Katarzyna (urlop) 
Buzanowska Małgorzata
Łukaszewicz Aneta

Melgaard Ala 
Romanowska Beata 

Włoczkowska Grażyna
Zielińska Magdalena 
Zmyślona Anna (urlop)
Żywica Anna 

j. polski 
Brzozowska - Michalak Elżbieta 
Dobrzeniecka - Zapał Alicja
Kwiecińska Karina 

Majewska Jolanta 
Milan Mariusz
Ostrowska Monika

Peczeniuk Sylwia 
Staszewska Dorota 
Żółtowska Henryka 
 
j. niemiecki
Dziedzic Monika
Stoltman Alicja

matematyka 
Cichowska Jadwiga 
Jeżak Bogdan 
Jermakow Grażyna 
Klejna Iwona 
Milewska Irena 
Podolak Katarzyna

Skierkowski Paweł

informatyka/zajęcia komputerowe
Bielakow Małgorzata
Cichowska Jadwiga 

Jermakow Grażyna 
Klejna Iwona
Salmanowicz Grzegorz 
Skierkowski Paweł

Stoltman Alicja (klasy I-III)
Zyśk Katarzyna

plastyka 
Bielakow Małgorzata 
Zwierko - Jóźwik Alicja 

muzyka 
Racewicz Maria
Sułkiewicz Martyna

pedagog, terapeuta 
Jędrzejewska Anna
 Manelska-Czajka Katarzyna 

Mroczkowska Elżbieta

doradztwo zawodowe
Gromysz Barbara 

logopeda
Łukaszek - Kołodziej Marta

edukacja wczesnoszkolna 
Basiak Grażyna 

Bączyk Małgorzata 
Eichler Monika

Gaber Ewa 
Gajdzis Marlena 
Gomoła Magdalena (urlop)

Hapunik Iwona (urlop)
Jakubowicz Jolanta 
Jurkian Katarzyna 
Karpowska Marzena

Kreft Joanna
Lasmanowicz Kamila 

Laszczak Grażyna 
Lewandowska Sylwia 
Masałecka Magda

Matusiak Mariola
Milan Urszula 
Orzoł Joanna 
Osiecka Izabela   
Sarnowska Maria
Soszyńska Halina
Sztąberska Małgorzata 
Terlecka Joanna (urlop)

Wysocka Danuta
 
zdw
Andrzejczuk Magdalena 
 
asystent nauczyciela 
Burczyńska Wioletta 
Schnarbach Monika  

religia 
Kostka Agnieszka
Kryczka Urszula 

Leniec - Fengler Anna  
Marchwińska Agnieszka (urlop)
Mejłun Krystyna
ks. Możejko Jacek


świetlica 
Bandoch Urszula
Cieślikowska Beata
Dąbrowska Dorota
Januszewska Kamila
Kęsicka Monika (urlop)
Kowalska Marzena 
Lodd - Bartołd Anita 
Piekutowska-Nowak Alicja 
Pokropska Janina
Racewicz Maria 
Schnarbach Monika 
Skuza Karolina 
Żółcińska Katarzyna

technika
Bugaj Renata
Zyśk Katarzyna


wychowanie fizyczne 
Bieluch Elżbieta 
Błędowska Katarzyna
Klimczewski Janusz 
Loret Paweł 
Łantowska-Kon Jolanta 
Witek Małgorzata 

WDŻWR 
Antczak Teresa 
Witek Małgorzata