WITAMY NA STRONIE NASZEJ SZKOŁY *** UWAGA ! *** Informacja na temat zebrań w zakładkach - INFORMACJE DLA RODZICÓW - oraz - ORGANIZACJA PRACY - *** Bieżące INFORMACJE dla RODZICÓW zamieszczamy w zakładce lewego menu *** W zakładce lewego menu zamieściliśmy załącznik z WYKAZEM PODRĘCZNIKÓW na rok szkolny 2018/2019 ***

Organizacja pracy

 

 

 


 zakładka w trakcie zmian !!!

 ROK SZKOLNY 2018/2019 

 

Przydział wychowawstw 
w roku szkolnym 2018/2019

                             

 wychowawstwa 2018 [520x420]

 


 

STYPENDIUM SZKOLNE 

( kliknij - pobierz informację - plik .pdf )

 


 

Kalendarz roku szkolnego  :

  •  Rozpoczęcie roku szkolnego     3 września 2018 r. 
     Zimowa przerwa świąteczna  23 - 31 grudnia 2018 r.
     Ferie zimowe  21 stycznia - 3 lutego 2019 r.
     Wiosenna przerwa świąteczna   18 kwietnia - 23 kwietnia 2019 r.
     Zakończenie zajęć  21 czerwca 2019 r.
     Ferie letnie

     
    22 czerwca - 31 sierpnia 2019 r.
     

     Dodatkowe dni
     wolne od zajęć dydaktycznych
     (planowane zajęcia opiekuńcze) 

    1. 
    2 listopada 2018 r.   


    2. 
    15 - 17 kwietnia 2019 r.

    3. 
    2 maja 2019 r.




        

        


 



- STRATEGIA ROZWOJU SZKOŁY  - 

(prezentacja) 

 



 - ZAJĘCIA POZALEKCYJNE DLA UCZNIÓW
- koła zainteresowań - I półrocze r.szk. 2018/2019 - 

 - ZAJĘCIA POZALEKCYJNE - art. 42  

 - ZAJĘCIA POZALEKCYJNE - UM 

 


 

 - ZEBRANIA Z RODZICAMI -  

zebrania [520x711]

UWAGA : Zmiana terminu zebrań w klasach VA i VIF
- zebrania w tych klasach odbędą się wg. informacji przekazanej przez wychowawcę.

 

 - SPOTKANIA Z RODZICAMI - 

 

 spotkania [520x756]

 

 


 

 

 - Rozkład dzwonków r.szk. 2018/2019 - 

alarm.gif [64x64]

 

Prosimy o zapoznanie się z nowym rozkładem dzwonków 
obowiązującym klasy I-VIII od roku szkolnego 2018/2019.

  

1.    8.00  8.45 
2.    8.55 – 9.40
3.    9.50 – 10.35 
4.  10.45 – 11.30 
5.  11.45 – 12.30 
6.  12.45 – 13.30  
7.  13.40 – 14.25
8.  14.35 – 15.20
9.  15.30 – 16.15

 


 

- PRACOWNICY SZKOŁY -
NAUCZYCIELE 


biblioteka  
Bielawska - Michalec Sylwia 
Majewska Jolanta
Olender Beata 

 
przyroda/biologia 
Brakoniecki Janusz
Grabania Grażyna
Krzętowski Bartosz

Wiśniewska Katarzyna 
Zięba Waldemar 
 
chemia
Grabania Grażyna 
 
fizyka  
Mejłun Krystyna
 
geografia
Brakoniecki Janusz
Dziedzic Monika

historia 
Jaromin Jolanta
Makowska Grażyna 

Rzepka Bożena
Sztąberska Małgorzata 

Wielgan Paweł

WOS
Krawiel Magdalena

j. angielski 
Aleksiejuk Bronisława
Barbaszyńska Katarzyna (urlop)
Blagovirna Tetiana
Buzanowska Małgorzata
Łukaszewicz Aneta
Marciniak Monika
Melgaard Ala (urlop)
Romanowska Beata 

Włoczkowska Grażyna
Zielińska Magdalena 
Zmyślona Anna 


j. polski 
Brzozowska - Michalak Elżbieta 
Dobrzeniecka - Zapał Alicja
Gajdzis Marlena
Kwiecińska Karina 

Majewska Jolanta 
Milan Mariusz
Milan Urszula
Ostrowska Monika
Peczeniuk Sylwia 
Staszewska Dorota 
Żółtowska Henryka
Żur Paulina 
 
j. niemiecki
Dziedzic Monika
Stoltman Alicja

matematyka 
Cichowska Jadwiga
Jagodziewski Mateusz
Jezierska Dagmara 

Jeżak Bogdan  
Klejna Iwona 
Milewska Irena 
Podolak Katarzyna (urlop)
Polakowska Helena

Skierkowski Paweł
Turowska Anna 


informatyka/zajęcia komputerowe
Bielakow Małgorzata
Cichowska Jadwiga 

Klejna Iwona
Rafalski Eliasz
Salmanowicz Grzegorz
Skierkowski Paweł

Zyśk Katarzyna

plastyka 
Bielakow Małgorzata
Lewandowska Milena 

Zwierko - Jóźwik Alicja 

muzyka 
Racewicz Maria
Sułkiewicz Martyna

pedagog, terapeuta 
Januszewska Kamila 
Manelska-Czajka Katarzyna 

Mroczkowska Elżbieta

doradztwo zawodowe
Gromysz Barbara 

logopeda
Łukaszek - Kołodziej Marta

psycholog
Kocięcka Katarzyna

edukacja wczesnoszkolna 
Basiak Grażyna 

Bączyk Małgorzata (urlop) 
Gaber Ewa
Hapunik Iwona
Jakubowicz Jolanta 
Jurkian Katarzyna 
Karpowska Marzena

Kreft Joanna
Masałecka Magda

Matusiak Mariola
Orzoł Joanna (urlop) / Andrzejczuk Magdalena
Osiecka Izabela (urlop) / Eichler Monika 
 
Sarnowska Maria (urlop) / Rutkowska Oliwia
Soszyńska Halina 
Terlecka Joanna 

Wysocka Danuta (urlop) / Lasmanowicz Kamila
 

nauczyciel współorganizujący
Dąbrowska Sandra 
Dudkowska Katarzyna 
Ławicka Jagoda 
 

religia 
Kostka Agnieszka
Kulczycka Anna
Kryczka Urszula 

Leniec - Fengler Anna  
Marchwińska Agnieszka 
ks. Możejko Jacek


świetlica 
Bandoch Urszula
Cieślikowska Beata
Dąbrowska Dorota
Januszewska Kamila
Kęsicka Monika (urlop)
Kowalska Marzena
Piekutowska-Nowak Alicja 
Pokropska Janina
Racewicz Maria 
Schnarbach Monika 
Skuza Karolina 
Żółcińska Katarzyna

technika
Bugaj Renata
Zyśk Katarzyna


wychowanie fizyczne 
Bieluch Elżbieta 
Błędowska Katarzyna
Glod Dariusz 

Klimczewski Janusz 
Loret Paweł 
Łantowska-Kon Jolanta
Łastowski Piotr  

Witek Małgorzata 

WDŻWR 
Krawiel Magdalena 
Wiśniewski Kamil  
Witek Małgorzata