WITAMY NA STRONIE NASZEJ SZKOŁY *** UWAGA ! *** STRONA W TRAKCIE EDYCJI *** Informacja na temat zebrań w zakładkach - INFORMACJE DLA RODZICÓW - oraz - ORGANIZACJA PRACY - *** Bieżące INFORMACJE dla RODZICÓW zamieszczamy w zakładce lewego menu *** W zakładce lewego menu zamieściliśmy załącznik z WYKAZEM PODRĘCZNIKÓW na rok szkolny 2016/2017 ***

Organizacja pracy

 

 

 


 ROK SZKOLNY 2017/2018 


Przydział wychowawstw 
w roku szkolnym 2017/2018

                             

wychowawstwa_tabelajpg [404x1217] 

 

 

 


 

Kalendarz roku szkolnego  :

  •  Rozpoczęcie roku szkolnego     4 września 2017 r. 
     Zimowa przerwa świąteczna  23 - 31 grudnia 2017 r.
     Ferie zimowe  22 stycznia - 4 lutego 2018 r.
     Wiosenna przerwa świąteczna   29 marca - 3 kwietnia 2018 r.
     Zakończenie zajęć  22 czerwca 2018 r.
     Ferie letnie

     
    23 czerwca - 31 sierpnia 2018 r.
     

     Dodatkowe dni
     wolne od zajęć dydaktycznych
     (planowane zajęcia opiekuńcze) 
    1.      13 października 2017 r.


    2-4.   19-21 marca 2018 r.


    5.      2 maja 2018 r.

    6.      4 maja 2018 r.

    7.      21 czerwca 2018 r.


 



- STRATEGIA ROZWOJU SZKOŁY  - 

(prezentacja) 

 



 - ZAJĘCIA POZALEKCYJNE DLA UCZNIÓW
- koła zainteresowań - I półrocze r.szk. 2017/2018 - 

 - ZAJĘCIA POZALEKCYJNE - art. 42  

 - ZAJĘCIA POZALEKCYJNE - UM 

 


 

 - ZEBRANIA Z RODZICAMI - 

 

 zebrania_spotkania_2017_2018jpg [602x759]

 

 


 

 

 - Rozkład dzwonków r.szk. 2017/2018 - 

alarm.gif [64x64]

 

Prosimy o zapoznanie się z nowym rozkładem dzwonków 
obowiązującym klasy I-VIII od roku szkolnego 2017/2018.

  

1.    7.45  8.30 
2.    8.40 – 9.25
3.    9.35 – 10.20 
4.  10.30 – 11.15 
5.  11.25 – 12.10 
6.  12.25 – 13.10  
7.  13.25 – 14.10
8.  14.25 – 15.10
9.  15.20 – 16.05

 


 

- PRACOWNICY SZKOŁY -

NAUCZYCIELE 

biblioteka  
Bielawska - Michalec Sylwia 
Majewska Jolanta
Olender Beata 

 
przyroda/biologia 
Grabania Grażyna
Krzętowski Bartosz

Wiśniewska Katarzyna 
Zięba Waldemar 
 
chemia
Grabania Grażyna 
 
fizyka  
Mejłun Krystyna
 
geografia
Dziedzic Monika

historia 
Jaromin Jolanta
Makowska Grażyna 

Rzepka Bożena 
Wielgan Paweł 

j. angielski 
Aleksiejuk Bronisława
Barbaszyńska Katarzyna (urlop)
Buzanowska Małgorzata
Łukaszewicz Aneta

Melgaard Ala
Romanowska Beata 

Włoczkowska Grażyna
Zielińska Magdalena 
Zmyślona Anna (urlop)
Żywica Anna 

j. polski 
Brzozowska - Michalak Elżbieta 
Dobrzeniecka - Zapał Alicja
Kwiecińska Karina 

Majewska Jolanta 
Milan Mariusz
Ostrowska Monika
Peczeniuk Sylwia 
Staszewska Dorota 
Żółtowska Henryka 
 
j. niemiecki
Dziedzic Monika
Stoltman Alicja

matematyka 
Cichowska Jadwiga 
Jeżak Bogdan 
Jermakow Grażyna 
Klejna Iwona 
Milewska Irena 
Podolak Katarzyna
Skierkowski Paweł

informatyka/zajęcia komputerowe
Bielakow Małgorzata
Cichowska Jadwiga 

Jermakow Grażyna 
Klejna Iwona
Salmanowicz Grzegorz
Skierkowski Paweł

Stoltman Alicja (klasy I-III)
Zyśk Katarzyna

plastyka 
Bielakow Małgorzata 
Zwierko - Jóźwik Alicja 

muzyka 
Racewicz Maria
Sułkiewicz Martyna

pedagog, terapeuta 
Jędrzejewska Anna
 Manelska-Czajka Katarzyna 

Mroczkowska Elżbieta

doradztwo zawodowe
Gromysz Barbara 

logopeda
Łukaszek - Kołodziej Marta

edukacja wczesnoszkolna 
Basiak Grażyna 

Bączyk Małgorzata 
Eichler Monika

Gaber Ewa
Gajdzis Marlena
Gomoła Magdalena (urlop)

Hapunik Iwona (urlop)
Jakubowicz Jolanta 
Jurkian Katarzyna 
Karpowska Marzena

Kreft Joanna
Lasmanowicz Kamila 

Laszczak Grażyna
Lewandowska Sylwia
Masałecka Magda

Matusiak Mariola
Milan Urszula
Orzoł Joanna 
Osiecka Izabela  
 
Sarnowska Maria
Soszyńska Halina
Sztąberska Małgorzata 
Terlecka Joanna (urlop)

Wysocka Danuta
 
zdw
Andrzejczuk Magdalena 
 
asystent nauczyciela 
Burczyńska Wioletta 
Schnarbach Monika  

religia 
Kostka Agnieszka
Kryczka Urszula 

Leniec - Fengler Anna  
Marchwińska Agnieszka (urlop)
Mejłun Krystyna
ks. Możejko Jacek


świetlica 
Bandoch Urszula
Cieślikowska Beata
Dąbrowska Dorota
Januszewska Kamila
Kęsicka Monika (urlop)
Kowalska Marzena
Lodd - Bartołd Anita 
Piekutowska-Nowak Alicja 
Pokropska Janina
Racewicz Maria 
Schnarbach Monika 
Skuza Karolina 
Żółcińska Katarzyna

technika
Bugaj Renata
Zyśk Katarzyna


wychowanie fizyczne 
Bieluch Elżbieta 
Błędowska Katarzyna
Klimczewski Janusz 
Loret Paweł 
Łantowska-Kon Jolanta 
Witek Małgorzata 

WDŻWR 
Antczak Teresa
Witek Małgorzata 

 
 




ADMINISTRACJA I OBSŁUGA

Juran Aniela - specjalista

Olesińska Teresa - specjalista

Orzoł Grażyna - gł. księgowy

Stadnicki Rafał - informatyk

Świątek Elżbieta - kierownik gospodarczy

Wasilewski Małgorzata - specjalista

Wojciechowska Jolanta - inspektor ds. bhp

Gajewska Grażyna - szef kuchni

Krawczyk Bogumiła - pomoc kuchenna

Łubińska Dorota - pomoc kuchenna

Nagórska Małgorzata - intendent

Pokrzywnicka Beata - pomoc kuchenna

Szczęsna Alina - pomoc kuchenna

Ścigała Lidia - pomoc kuchenna

Bąkowska Marzena - robotnik do pracy lekkiej

Czarnecka Grażyna - robotnik do pracy lekkiej

Doburzyńska Adriana - robotnik do pracy lekkiej

Ferster Marian - konserwator

Jackowski Zbigniew - dozorca

Kadzińska Martyna - starszy szatniarz

Karczmarczyk Leszek - woźny

Kasjanowska Celina - woźny

Krysik Iwona - robotnik do pracy lekkiej

Łuzińska Agnieszka - starszy szatniarz

Miloch Jan - konserwator

Miloch Urszula - robotnik do pracy lekkiej

Pieniak Alicja - starszy szatniarz

Sękowski Krzysztof - dozorca

Stachurska Halina - robotnik do pracy lekkiej

Świerżewska Anna - robotnik do pracy lekkiej

Wawierowicz Jan - dozorca

Wiśniewski Waldemar - konserwator

Żukowski Romuald - konserwator