WITAMY NA STRONIE NASZEJ SZKOŁY *** UWAGA ! *** STRONA W TRAKCIE EDYCJI *** Informacja na temat zebrań w zakładkach - INFORMACJE DLA RODZICÓW - oraz - ORGANIZACJA PRACY - *** Bieżące INFORMACJE dla RODZICÓW zamieszczamy w zakładce lewego menu *** W zakładce lewego menu zamieściliśmy załącznik z WYKAZEM PODRĘCZNIKÓW na rok szkolny 2016/2017 ***

Aktualności

31 maja 2017 17:34 | Aktualności

3 d na Mazurach

 
19 maja wybraliśmy się na wycieczkę klasową na Mazury.
Pierwszą atrakcją turystyczną, jaką zobaczyliśmy były pozostałości po Wilczym Szańcu
– siedzibie wojennej Adolfa Hitlera. Zaskoczyła nas wielkość  pozostałych w lesie bunkrów
i grubość ścian tych schronów.


gizycko1.jpg


Kolejne miejsce odwiedzone przez nas to Mazurolandia – pełna miniaturowych budowli z Warmii i Mazur. Tu poznaliśmy też legendy dotyczące miejscowości mazurskich. Największą atrakcją tego parku była dla nas zabawa na dmuchanym placu zabaw i skoki trampolinach. Po Gierłoży przyszedł czas na Giżycko. W porcie zajęliśmy miejsca na statku wycieczkowym i ruszyliśmy w rejs . Zaczęliśmy od jeziora Niegocin potem wpłynęliśmy Kanałem Giżyckim na jezioro Kisajno. Niesamowitym przeżyciem było płynięcie pod mostem obrotowym .


gizycko4.jpg


gizycko2.jpg


Rejs na długo zostanie w naszej pamięci. Niektórzy z nas postanowili, że wrócą tu latem ze swoimi bliskimi.  Nasza wycieczka zakończyła się wspólną wyprawą na lody. Było wspaniale, polecamy taką wyprawę każdemu. 


gizycko3.jpg


Info: U.MilanPrzeczytano: 138 razy. Wydrukuj|Poleć znajomemu|Do góry

Zdjęcia: