WITAMY NA STRONIE NASZEJ SZKOŁY *** UWAGA ! *** STRONA W TRAKCIE EDYCJI *** Informacja na temat zebrań w zakładkach - INFORMACJE DLA RODZICÓW - oraz - ORGANIZACJA PRACY - *** Bieżące INFORMACJE dla RODZICÓW zamieszczamy w zakładce lewego menu *** W zakładce lewego menu zamieściliśmy załącznik z WYKAZEM PODRĘCZNIKÓW na rok szkolny 2016/2017 ***

23 października 2017 19:04 | Aktualności

SU : Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej jest chwilą do okazania wdzięczności nauczycielom
za ciężką pracę włożoną w nauczanie i wychowanie młodego pokolenia.

Dla uczczenia tego święta Samorząd Uczniowski wraz z opiekunem
i koordynatorami przygotował uroczysty apel, który odbył się 13 października 2017r.

20171013_104814.jpg

dsc00053.jpg

Uczniowie przypomnieli zgromadzonym kilka istotnych faktów z życia Marii Zientary – Malewskiej następnie wręczyli Ordery Uśmiechów dla nauczycieli wybranych przez społeczność uczniowską. Apel urozmaicił występ szkolnego teatru „MARIO-NETKI”, którego opiekunem jest P. Mariusz Milan. Uczniowie z humorem przedstawili scenki szkolne „z życia nauczyciela”.

Cała uroczystość miała na celu wywołanie uśmiechu na twarzach naszych wspaniałych pedagogów. Dlatego też Samorząd Uczniowski przygotował rewię mody nauczycielskiej. Wszystkie występy nagrodzone zostały gromkimi brawami.

dsc00051.jpg

Wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły w Dniu Edukacji Narodowej
życzenia zdrowia, pogody ducha oraz wytrwałości w pracy.

Tekst: Sylwia Bielawska – Michalec – Koordynator SU

Foto: Marta Łukaszek – Kołodziej – Opiekun SU