WITAMY NA STRONIE NASZEJ SZKOŁY *** UWAGA ! *** STRONA W TRAKCIE EDYCJI *** Informacja na temat zebrań w zakładkach - INFORMACJE DLA RODZICÓW - oraz - ORGANIZACJA PRACY - *** Bieżące INFORMACJE dla RODZICÓW zamieszczamy w zakładce lewego menu *** W zakładce lewego menu zamieściliśmy załącznik z WYKAZEM PODRĘCZNIKÓW na rok szkolny 2016/2017 ***

09 listopada 2017 20:18 | Aktualności

664 URODZINY OLSZTYNA – świetlica.

W dniu 31 października Świetliki ze świetlicy C201 obchodziły urodziny Olsztyna.
Podczas zajęć przypomnieliśmy sobie historie miasta Olsztyn.

Uczniowie pracowali z mapami w celu dokładnego poznania lokalizacji na mapie Polski.
Praca z mapą wzbudziła bardzo duże zainteresowanie wśród dzieci, które bardzo chętnie wskazywały , poszukiwały rzek (Łyna, Wadąg , Kortówka i Skanda) oraz 15 jezior znajdujących się w granicach administracyjnych miasta. Dzieci wykonały ciekawe prace plastyczne przedstawiające zabytki Olsztyna oraz plan miasta .

Zapraszamy do galerii zdjęć!

20171031_102420.jpg

Info/foto : Beata Cieślikowska, Kasia Żołcińska , Małgosia Jackowska - Osińska.