WITAMY NA STRONIE NASZEJ SZKOŁY *** UWAGA ! *** STRONA W TRAKCIE EDYCJI *** Informacja na temat zebrań w zakładkach - INFORMACJE DLA RODZICÓW - oraz - ORGANIZACJA PRACY - *** Bieżące INFORMACJE dla RODZICÓW zamieszczamy w zakładce lewego menu *** W zakładce lewego menu zamieściliśmy załącznik z WYKAZEM PODRĘCZNIKÓW na rok szkolny 2016/2017 ***

13 listopada 2017 19:02 | Aktualności

Spotkania z PANIĄ MUZYKĄ.

Tradycyjnie uczniowie klas pierwszych spotykają się z PANIĄ MUZYKĄ
na comiesięcznych koncertach.Pażdziernikowe spotkanie poświęcone było
twórczości Fryderyka Chopina, który już jako mały chłopiec komponował utwory muzyczne.
Inspirowała  Go polska muzyka ludowa, której słuchał
w czasie wakacyjnych podróży po Polsce.

p1100781.jpg

p1100796.jpg

Uczestnicy koncertu poznali Pana Fryderyka-najwybitniejszego polskiego kompozytora i Jego muzykę oraz Frycka, który czasami rozrabiał z kolegami. Listopadowy koncert poświęcony był instrumentom dętym. Dzieci dowiedziały się też kim jest dyrygent ,a kim koncertmistrz,do czego służy batuta, a do czego buława.Spotkania z Panią Muzyką są pełne zabawy i humoru.Dzieci odgrywają różne role i aktywnie uczestniczą w koncercie. Dzięki temu wiedza łatwo trafia do głowy.Każde spotkanie kończy się muzycznym konkursem z nagrodami. Za miesiąc kolejne spotkanie. Do zobaczenia PANI MUZYKO!

p1100804.jpg

p1100798.jpg