WITAMY NA STRONIE NASZEJ SZKOŁY *** UWAGA ! *** Informacja na temat zebrań w zakładkach - INFORMACJE DLA RODZICÓW - oraz - ORGANIZACJA PRACY - *** Bieżące INFORMACJE dla RODZICÓW zamieszczamy w zakładce lewego menu *** W zakładce lewego menu zamieściliśmy załącznik z WYKAZEM PODRĘCZNIKÓW na rok szkolny 2018/2019 ***

Aktualności

16 listopada 2017 12:24 | Aktualności

Spotkanie z żeglarzami.

 

 

 

 

 

W dniu 6.11.2017r. odbyło się spotkanie klas II z żeglarzami :
p. Rafałem  Szukiel  i p. Wacławem Szukiel, zawodnikami  Kadry Olimpijskiej,
którzy zachęcali dzieci do  żeglarstwa oczywiście pod opieką dorosłych.


Panowie realizują program  „Polsailing”, który jest kontynuacją Ogólnopolskiego Programu Edukacji Żeglarskiej PZŻ. Program ma na celu przede wszystkim edukację żeglarską, ale również promocję aktywności  ruchowej, zdrowego stylu życia oraz bezpieczeństwa nad wodą.


sp_30_3.jpg


sp_30_6.jpg


Żeglarstwo, to forma aktywności sportowej dla każdego, możliwa do uprawiania w każdym wieku. Naukę żeglowania można podejmować praktycznie wszędzie, gdzie jest możliwy dostęp do wody. Jest to niezwykle atrakcyjna forma spędzania wolnego czasu, nie tylko z uwagi na swoje walory rekreacyjne, czy  turystyczne, ale także sportowe, w których można się realizować zarówno indywidualnie jak i zespołowo, w załodze. Były to nie tylko ciekawe zajęcia, ale również bardzo pouczające. Dziękujemy!


sp_30_8.jpg


sp_30_15.jpg


sp_30_16.jpg

 

Info: Mariola Matusiak

Foto: Wacław Szukiel

Przeczytano: 311 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: