WITAMY NA STRONIE NASZEJ SZKOŁY *** UWAGA ! *** STRONA W TRAKCIE EDYCJI *** Informacja na temat zebrań w zakładkach - INFORMACJE DLA RODZICÓW - oraz - ORGANIZACJA PRACY - *** Bieżące INFORMACJE dla RODZICÓW zamieszczamy w zakładce lewego menu *** W zakładce lewego menu zamieściliśmy załącznik z WYKAZEM PODRĘCZNIKÓW na rok szkolny 2016/2017 ***

19 listopada 2017 16:23 | Aktualności

Świetlica: WESOŁY ARTYSTA - Jesień.

„Sztuka dziecka wciąż na nowo się tworzy i nie przestanie być sztuką żywą
i twórczą tak długo, jak długo będą istniały dzieci lubiące i umiejące po swojemu,
a pięknie rysować i malować”.

S. Szuman, S. Zagała-„Malujemy”

Wraz z początkiem października ruszyły zajęcia plastyczno - konstrukcyjne
„Wesoły Artysta” prowadzone przez nauczyciela świetlicy Beatę Cieślikowską. Zajęcia przeznaczone są dla dzieci z klas I-IV uczęszczających do świetlicy szkolnej. Głównym celem zajęć jest rozbudzanie i rozwijanie zdolności twórczych u dzieci, które czerpią zadowolenie z faktu tworzenia prac plastycznych oraz wykazują chęć uczestnictwa w dodatkowych zajęciach. Założeniem zajęć jest przekazywanie wiedzy o sztuce, wyrobienie umiejętności plastycznych, eksperymentowanie z różnymi materiałami plastycznymi, jak również indywidualny, spontaniczny proces tworzenia przez dzieci.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć pt. Jesień!!

Info/fot : Beata Cieślikowska