WITAMY NA STRONIE NASZEJ SZKOŁY *** UWAGA ! *** STRONA W TRAKCIE EDYCJI *** Informacja na temat zebrań w zakładkach - INFORMACJE DLA RODZICÓW - oraz - ORGANIZACJA PRACY - *** Bieżące INFORMACJE dla RODZICÓW zamieszczamy w zakładce lewego menu *** W zakładce lewego menu zamieściliśmy załącznik z WYKAZEM PODRĘCZNIKÓW na rok szkolny 2016/2017 ***

19 listopada 2017 22:56 | Aktualności

Międzyszkolny Rajd Niepodległościowy - zdobyliśmy PUCHAR !

W rajdzie wzięło udział sześć szkół podstawowych z Olsztyna. Gra terenowa odbyła się na terenie Parku Centralnego. Nie było łatwo.Musieliśmy bandażować rannego, rozbrajać bombę- niełatwo być saperem, szukać kartofli,żeby ugotować zupę generałowi. Najważniejszym zadaniem było odkodowanie szyfru.  Tata Hani i Tatiany byli nieocenionymi szyfrantami!!!Na szczęście to była TYLKO ZABAWA..Dobrze,że żyjemy w wolnym i niepodległym kraju. Potem organizatorzy zabawy -Palac Młodzieży z p.Anetą Jastrzębską,- autorką zabawy w parku, zaprosili nas na poczęstunek i wspólne świętownie przy muzyce i wierszach patriotycznych.

dsc04375.jpg

dsc04407.jpg