WITAMY NA STRONIE NASZEJ SZKOŁY *** UWAGA ! *** STRONA W TRAKCIE EDYCJI *** Informacja na temat zebrań w zakładkach - INFORMACJE DLA RODZICÓW - oraz - ORGANIZACJA PRACY - *** Bieżące INFORMACJE dla RODZICÓW zamieszczamy w zakładce lewego menu *** W zakładce lewego menu zamieściliśmy załącznik z WYKAZEM PODRĘCZNIKÓW na rok szkolny 2016/2017 ***

21 listopada 2017 22:10 | Aktualności

ŚWIETLICA – Marzycielska Poczta

Marzycielska Poczta to ogólnopolska akcja, która polega na wysyłaniu tradycyjnych listów i kartek do ciężko chorych dzieci. W tym roku Świetliki z klasy IB,IIB, IA, IVA z chęcią wzięły udział w akcji pisania listów oraz przygotowały piękne prace plastyczne dla Wiktorii Kępińskiej z Torunia. Wszyscy byli bardzo ciekawi, kim jest Wiktoria, dlatego najpierw uczniowie poznali jej historię i dowiedzieli się, jak dziewczyna lubi spędzać wolny czas, co zbiera, jakie są jej ulubione zabawki, jakie sporty lubi oraz jakie jest jej marzenie. Następnie każdy samodzielnie napisał list lub przygotował rysunek. Od października do 10 listopada dzieci zbierały naklejki na Świeżaki- popularne maskotki -wspólnie wybrały Marchewkę , która jest drobną pamiątką od Nas dla Wiktorii. Akcja ta wywołała ogromne zainteresowanie wśród Świetlików, uczniowie byli bardzo poruszeni historią dziewczynki i z wielkim zaangażowaniem uczestniczyli w przygotowaniu korespondencji.

Nasze Świetliki są wrażliwymi i pełnymi empatii dziećmi ,
które wyraziły chęć ponownego uczestnictwa w Marzycielskiej Poczcie.

Brawo!! Zapraszamy do galerii zdjęć!

Info/foto : Beata Cieślikowska, Katarzyna Żółcińska