WITAMY NA STRONIE NASZEJ SZKOŁY *** UWAGA ! *** STRONA W TRAKCIE EDYCJI *** Informacja na temat zebrań w zakładkach - INFORMACJE DLA RODZICÓW - oraz - ORGANIZACJA PRACY - *** Bieżące INFORMACJE dla RODZICÓW zamieszczamy w zakładce lewego menu *** W zakładce lewego menu zamieściliśmy załącznik z WYKAZEM PODRĘCZNIKÓW na rok szkolny 2016/2017 ***

25 listopada 2017 11:21 | Aktualności

Świetlica: „Nasi nowi Przyjaciele z Polski”- Ogólnopolska akcja wymiany pocztówek.

W obecnych czasach pisanie i wysyłanie pocztówek z pozdrowieniami odchodzi w niepamięć. Każdy woli napisać SMS-a, e-maila, bo tak jest łatwiej, szybciej i wygodniej. Ale czy oby na pewno?

Chcąc od najmłodszych lat uczyć dzieci tej ciekawej formy komunikowania się jaką jest wysyłanie pocztówek, Świetliki z klasy IB i IV A od początku października biorą udział w ogólnopolskiej akcji wymiany pocztówek między świetlicami z różnych stron Polski. Dzieci uczą się adresowania kart pocztowych, pisania pozdrowień oraz poznają uczniów z innych szkół. Przy okazji Świetliki zapoznają się z podstawowymi informacjami na temat danego miasta oraz lokalizują je na mapie Polski. Uczestnictwo w tej akcji dostarczyło nam wiele miłych doświadczeń. Jest to dla nas również świetna zabawa podczas, której nawiązujemy nowe znajomości. Mamy nadzieję, że akcja ta spowoduje, że nasi uczniowie nie odejdą od tej wspaniałej formy komunikowania się z innymi i będą ją szerzyć dalej.

Zapraszamy do galerii zdjęć!

img_20171114_160546_resized_20171114_094016987_1.jpg

img_20170913_140457_resized_20171114_100620657.jpg