WITAMY NA STRONIE NASZEJ SZKOŁY *** UWAGA ! *** STRONA W TRAKCIE EDYCJI *** Informacja na temat zebrań w zakładkach - INFORMACJE DLA RODZICÓW - oraz - ORGANIZACJA PRACY - *** Bieżące INFORMACJE dla RODZICÓW zamieszczamy w zakładce lewego menu *** W zakładce lewego menu zamieściliśmy załącznik z WYKAZEM PODRĘCZNIKÓW na rok szkolny 2016/2017 ***

24 listopada 2017 18:34 | Aktualności

Quiz o Polsce i Święcie Niepodległości w bibliotece szkolnej.

Dnia 10 listopada 2017r. w bibliotece szkolnej uczniowie klas I-VII
mogli sprawdzić
się z wiadomości dotyczących Polski i Święta Niepodległości. Każdy chętny uczeń mógł rozwiązać quiz przygotowany przez Panie Bibliotekarki. Uczniowie klas I-III wykazali się ogromną wiedzą na temat flagi, hymnu, stolicy Polski, natomiast starsi uczniowie mieli znaleźć w przygotowanych dla nich źródłach i napisać m.in. ile lat Polska była pod zaborami, wymienić symbole narodowe itp.

Dziękujemy za liczny udział i gratulujemy dużej wiedzy na temat Święta Niepodległości.

20171110_084842.jpg  20171110_084856.jpg

Tekst: Sylwia Bielawska – Michalec, Beata Olender