WITAMY NA STRONIE NASZEJ SZKOŁY *** UWAGA ! *** STRONA W TRAKCIE EDYCJI *** Informacja na temat zebrań w zakładkach - INFORMACJE DLA RODZICÓW - oraz - ORGANIZACJA PRACY - *** Bieżące INFORMACJE dla RODZICÓW zamieszczamy w zakładce lewego menu *** W zakładce lewego menu zamieściliśmy załącznik z WYKAZEM PODRĘCZNIKÓW na rok szkolny 2016/2017 ***

28 listopada 2017 21:16 | Aktualności

Świetlica: Światowy dzień pluszowego misia.

Dnia 24.11.2017r. w naszej świetlicy C301 odbyły się impreza urodzinowa
dla misiów naszych świetliczaków. W tym dniu wszystkie najkochańsze przytulanki
miały wiele atrakcji i niespodzianek. Na samym początku musiały wykazać się dużą sprawnością fizyczną pokonując tor przeszkód, na całe szczęście miały przy sobie swoich dzielnych pomocników- dzieci. Musiały też wykazać się umiejętnościami tanecznymi i przejść najcięższą próbę - przytulanie przez właściciela. Dzielni pomocnicy pomogli miśkom zjeść słodkie upominki. Z przeprowadzonego wywiadu wśród pluszaków wynika, że bardzo im się podobało i zapowiedziały się na przyszły rok.

misiak.jpg

Info: