WITAMY NA STRONIE NASZEJ SZKOŁY *** UWAGA ! *** STRONA W TRAKCIE EDYCJI *** Informacja na temat zebrań w zakładkach - INFORMACJE DLA RODZICÓW - oraz - ORGANIZACJA PRACY - *** Bieżące INFORMACJE dla RODZICÓW zamieszczamy w zakładce lewego menu *** W zakładce lewego menu zamieściliśmy załącznik z WYKAZEM PODRĘCZNIKÓW na rok szkolny 2016/2017 ***

28 listopada 2017 20:34 | Aktualności

Finał akcji Miśka dla Miśka.

W ramach zbiórki karmy dla psów i kotów ze schroniska w Olsztynie
zorganizowanej z inicjatywy Szkolnego Klubu Uczniowskiego Lubię Pomagać zebrano ponad 100 kg karmy, koce, ręczniki, legowiska, miski,  zabawki oraz smycze. Akcja  trwała trzy tygodnie na terenie naszej szkoły. Uczniowie SP 30 im. Marii Zientary- Malewskiej wykazali się dużym zainteresowaniem i gorącym sercem, uczestnicząc bardzo aktywnie w zbiórce. Dnia 24 listopada 2017 r.  przedstawicielki  klas VII e, VII f ( prywatnie członkinie SKU Lubię Pomagać) wraz z opiekunem P, M. Milanem przekazały wszystkie zgromadzone rzeczy  przedstawicielowi  schroniska, który odwiedził naszą szkołę. Głównym założeniem i celem akcji było uwrażliwienie uczniów na los bezdomnych zwierząt oraz chęć kształtowania u młodzieży gotowości niesienia pomocy bezbronnym i skrzywdzonym zwierzętom, rozwijanie umiejętności pracy zespołowej, jak również uwrażliwienie uczniów na problemy społeczne. Młodzi adepci mieli również okazję zapoznać się z zasadami pracy w wolontariacie na rzecz schroniska.

schronisko_1.jpg

Serdecznie dziękujemy Dyrekcji, wszystkim wychowawcom,
nauczycielom, w tym nauczycielom świetlicy, uczniom i rodzicom
za pomoc w przeprowadzeniu akcji,  za ogromne serca
i  wrażliwość na los bezdomnych zwierząt.

Całą akcję uwieczniliśmy na zdjęciach zapraszamy do naszej galerii.

Info/foto : Opiekun SKU  Lubię Pomagać
M. Milan