WITAMY NA STRONIE NASZEJ SZKOŁY *** UWAGA ! *** STRONA W TRAKCIE EDYCJI *** Informacja na temat zebrań w zakładkach - INFORMACJE DLA RODZICÓW - oraz - ORGANIZACJA PRACY - *** Bieżące INFORMACJE dla RODZICÓW zamieszczamy w zakładce lewego menu *** W zakładce lewego menu zamieściliśmy załącznik z WYKAZEM PODRĘCZNIKÓW na rok szkolny 2016/2017 ***

03 grudnia 2017 18:35 | Aktualności

Spotkanie z komiksem.

W ramach zajęć otwartych realizowanych metodą projektu, uczniowie klasy IV b
uczestniczyli wraz z wychowawca w warsztatach związanych z poznawaniem i tworzeniem komiksu. Wyjście odbyło się 28 listopada a miejscem zgłębiania wiedzy  było olsztyńskie BWA. Uczniowie wzięli udział w wystawie prac Pana …………, ukazującej abstrakcyjne podglądanie rzeczywistości, a następnie wysłuchali prelekcji pani Anity na temat sztuki tworzenia, cech i budowy komiksu. Po części teoretycznej czteroosobowe grupy tworzyły własne plansze komiksowe. Zadanie wymagało pracy zespołowej i nie lada kreatywności, ale nasze komiksy zasłużyły na uznanie pani prowadzącej zajęcia. Może wśród uczniów znajdą się talenty na miarę Janusza  Christy czy Henryka Chmielewskiego. Czas pokaże.

bwa2.jpg

bwa_5.jpg