B Szkoła Podstawowa nr 30 im.Marii Zientary-Malewskiej - Katarzynki i Andrzejki, czyli III c na warsztatach.
WITAMY NA STRONIE NASZEJ SZKOŁY *** UWAGA ! *** Od lutego 2018 roku NOWE KONTO do wpłat za obiady - więcej informacji w zakładce "Stołówka-OBIADY" *** Informacja na temat zebrań w zakładkach - INFORMACJE DLA RODZICÓW - oraz - ORGANIZACJA PRACY - *** Bieżące INFORMACJE dla RODZICÓW zamieszczamy w zakładce lewego menu *** W zakładce lewego menu zamieściliśmy załącznik z WYKAZEM PODRĘCZNIKÓW na rok szkolny 2017/2018 ***

06 grudnia 2017 18:19 | Aktualności

Katarzynki i Andrzejki, czyli III c na warsztatach.

W ostatnim tygodniu listopada, uczniowie klasy III c wybrali się do Domu Gazety Olsztyńskiej, na warsztaty "Katarzynki i Andrzejki - wróżby i przepowiednie ludowe". Pani Hanna Łosicka wprowadziła nas do niezwykłego świata wróżb i przepowiedni związanych z listopadowymi imieninami Andrzeja i Katarzyny. Mieliśmy okazję poznać imiona swoich potencjalnych małżonków, zawód, który będziemy wykonywać w przyszłości czy też poznać wróżbę na najbliższą przyszłość. Na zakończenie każdy wykonał kota - zwierzę nieodłącznie towarzyszące ludowym wróżbom i przepowiedniom.
To były niezwykłe, pełne magii zajęcia.

wp_20171120_08_59_16_pro.jpg

Info i foto: M. Sztąberska