WITAMY NA STRONIE NASZEJ SZKOŁY *** UWAGA ! *** Od lutego 2018 roku NOWE KONTO do wpłat za obiady - więcej informacji w zakładce "Stołówka-OBIADY" *** Informacja na temat zebrań w zakładkach - INFORMACJE DLA RODZICÓW - oraz - ORGANIZACJA PRACY - *** Bieżące INFORMACJE dla RODZICÓW zamieszczamy w zakładce lewego menu *** W zakładce lewego menu zamieściliśmy załącznik z WYKAZEM PODRĘCZNIKÓW na rok szkolny 2017/2018 ***

19 lutego 2018 19:59 | Aktualności

Z kulturą na Ty – cykl zajęć w świetlicy.

W zeszłym tygodniu Świetliki z wielkim zaangażowaniem brały udział w zajęciach poświęconych kulturze osobistej. Podczas cyklu zajęć świetlicowych utrwaliliśmy wiadomości nt. zachowania się w rożnych miejscach np. w kinie, w sklepie, w szkole czy tez na ulicy. Towarzyszyła nam ciekawa literatura dziecięca, opowiadania oraz rożnego rodzaju łamigłówki i rebusy dotyczące kulturalnego zachowania. Odbyły się pogadanki dywanowe, w których dzieci chętnie brały udział. Przypomnieliśmy sobie również magiczne słowa PROSZĘ, DZIĘKUJE, PRZEPRASZAM, które Świetliki doskonale znają i starają się używać na co dzień.

20180212_135040.jpg

Mamy nadzieję, że ten cykl zajęć przyczynił się do podniesienia poziomu świadomości dzieci w zakresie dbania o kulturę osobistą w relacjach na co dzień. Liczymy na to, że magiczne słowa, uprzejmość, uśmiech, szacunek i życzliwość towarzyszyć będą uczniom przez cały rok szkolny.

20180212_135046.jpg

Info/foto : Beata Cieślikowska, Katarzyna Żółcińska,