B Szkoła Podstawowa nr 30 im.Marii Zientary-Malewskiej - Teatr cieni w Warmińsko-Mazurskiej Bibliotece Pedagogicznej.
WITAMY NA STRONIE NASZEJ SZKOŁY *** UWAGA ! *** Od lutego 2018 roku NOWE KONTO do wpłat za obiady - więcej informacji w zakładce "Stołówka-OBIADY" *** Informacja na temat zebrań w zakładkach - INFORMACJE DLA RODZICÓW - oraz - ORGANIZACJA PRACY - *** Bieżące INFORMACJE dla RODZICÓW zamieszczamy w zakładce lewego menu *** W zakładce lewego menu zamieściliśmy załącznik z WYKAZEM PODRĘCZNIKÓW na rok szkolny 2017/2018 ***

12 marca 2018 17:39 | Aktualności

Teatr cieni w Warmińsko-Mazurskiej Bibliotece Pedagogicznej.

Dnia 13.02.2014r klasy III B i III K  dzięki Pani Sylwii Bielawskiej -  Michalec miały możliwość uczestniczenia w zajęciach organizowanych w Bibliotece Pedagogicznej w Olsztynie. Tego dnia obejrzeliśmy Teatr cieni oparty na książce Justyny Bednarek „Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek”. Po spektaklu wszyscy uczestnicy chętnie  wykonali zadanie, polegające na stworzeniu  wymyślonej przez siebie skarpetki. I tak powstały między innymi Skarpetka: Youtuber, Boxer, Ogrodniczka, Facebookowicz, Król, Piłkarz, Tancerka. Do wykonania tych postaci wykorzystano specjalne materiały fluorescencyjne, a nowo stworzone skarpetki pięknie zaprezentowały się w Teatrze Cieni, ciesząc oczy wykonawców.

20180213_130754.jpg

20180213_105041.jpg  20180213_105452.jpg