WITAMY NA STRONIE NASZEJ SZKOŁY *** UWAGA ! *** W dniu 22.03.2019 r. w godzinach 16.30-18.00 organizujemy DZIEŃ OTWARTY SZKOŁY oraz TARGI EDUKACYJNE SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH. *** Bieżące INFORMACJE dla RODZICÓW zamieszczamy w zakładce lewego menu *** Informacja na temat zebrań w zakładkach - INFORMACJE DLA RODZICÓW - oraz - ORGANIZACJA PRACY - *** W zakładce lewego menu zamieściliśmy załącznik z WYKAZEM PODRĘCZNIKÓW na rok szkolny 2018/2019 ***

11 września 2018 21:29 | Aktualności

Narodowe Czytanie

Po raz szósty wzięliśmy udział w Narodowym Czytania.
Wspólna lektura Przedwiośnia pomogła nam jeszcze bardziej przybliżyć się do doświadczeń sprzed wieku. Oprócz jej stałego, głównego celu, którym jest promocja czytelnictwa, była też formą uczczenia stulecia odzyskania niepodległości. Przedwiośnie przypomina o stale aktualnej potrzebie budowania Polski opartej na zasadach sprawiedliwości, równości i solidarności. Uczniowie zrobili sobie pamiątkowe pieczątki, obejrzeli fragment filmu oraz zapoznali się z życiorysem Stefana Żeromskiego.

Info: Urszula Kryczka, Jolanta Majewska