WITAMY NA STRONIE NASZEJ SZKOŁY *** UWAGA ! *** Informacje na temat podręczników na rok szkolny 2020/2021 - zakładka PODRĘCZNIKI 2020/2021 *** Bieżące INFORMACJE dla RODZICÓW zamieszczamy w zakładce lewego menu *** Informacje na temat płatności za obiady - zakładka "Stołówka - OBIADY"

11 września 2018 21:29 | Aktualności

Narodowe Czytanie

Po raz szósty wzięliśmy udział w Narodowym Czytania.
Wspólna lektura Przedwiośnia pomogła nam jeszcze bardziej przybliżyć się do doświadczeń sprzed wieku. Oprócz jej stałego, głównego celu, którym jest promocja czytelnictwa, była też formą uczczenia stulecia odzyskania niepodległości. Przedwiośnie przypomina o stale aktualnej potrzebie budowania Polski opartej na zasadach sprawiedliwości, równości i solidarności. Uczniowie zrobili sobie pamiątkowe pieczątki, obejrzeli fragment filmu oraz zapoznali się z życiorysem Stefana Żeromskiego.

Info: Urszula Kryczka, Jolanta Majewska