WITAMY NA STRONIE NASZEJ SZKOŁY *** UWAGA ! *** Zapraszamy serdecznie na DZIEŃ OTWARTY SZKOŁY - 20.03.2020 r. ( piątek) od godz. 16.30-18.00 *** Informacje na temat rekrutacji znajdziecie Państwo w zakładce REKRUTACJA 2020/2021 ***Bieżące INFORMACJE dla RODZICÓW zamieszczamy w zakładce lewego menu *** Informacje na temat płatności za obiady - zakładka "Stołówka - OBIADY"

23 października 2018 22:10 | Aktualności

Dwa puchary w Międzyszkolnym Rajdzie

20 X 2018 wybraliśmy się na rajd pt"Rzeki idące drogi"zorganizowanym przez Pałac Młodzieży. Zwiedzaliśmy  Rezerwat Żródła Rzeki Łyny Przeszliśmy 10 km przez magiczne tereny parku.

Po drodze rozwiązywaliśmy zagadki i wykonywaliśmy zadania. Obie grupy wiekowe wywalczyły pierwsze miejsce i puchar. Jesienna szata Mazur oczarowała każdego z nas. We wsi łyna czekała na nas "wisienka na torcie" wioska krasnoludków.  Dwanaście małych domków, a w każdym domku inne klocki. Szał!!! Niektórzy z nas zapomnieli się podczas zabawy i nie zdążyli upiec kiełbasek przy ognisku. Jeśli jeszcze tego zakątka, koło Nidzicy, nie znasz- jedż tam koniecznie.

dsc05771.jpg

dsc05828.jpg