WITAMY NA STRONIE NASZEJ SZKOŁY *** UWAGA ! *** Informacja na temat zebrań w zakładkach - INFORMACJE DLA RODZICÓW - oraz - ORGANIZACJA PRACY - *** Bieżące INFORMACJE dla RODZICÓW zamieszczamy w zakładce lewego menu *** W zakładce lewego menu zamieściliśmy załącznik z WYKAZEM PODRĘCZNIKÓW na rok szkolny 2018/2019 ***

17 listopada 2018 23:44 | Aktualności

Wizyta kl.II c w WORD-e.

10 października 2018 r. wybraliśmy się na wycieczkę do WORD-u w Olsztynie.
Tam uczestniczyliśmy w lekcji dydaktycznej pt, "Dbam o bezpieczeństwo swoje i najbliższych". Zajęcia poprowadził Pan Marcin- egzaminator nauki jazdy, który przedstawił nam najważniejsze zagadnienia związane z bezpiecznym poruszaniem się po naszych drogach autem, motocyklem i rowerem. Poznaliśmy bliżej Placyk-miejsce, które służy do wykonania różnych manewrów pod okiem egzaminatora. Zajrzeliśmy do wnętrza auta-ELKI i obejrzeliśmy różne motocykle. Radości w czasie pobytu było mnóstwo .Lubimy takie wycieczki.

img_20181010_110636.jpg

img_20181010_110327.jpg