WITAMY NA STRONIE NASZEJ SZKOŁY *** UWAGA ! *** W dniu 22.03.2019 r. w godzinach 16.30-18.00 organizujemy DZIEŃ OTWARTY SZKOŁY oraz TARGI EDUKACYJNE SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH. *** Bieżące INFORMACJE dla RODZICÓW zamieszczamy w zakładce lewego menu *** Informacja na temat zebrań w zakładkach - INFORMACJE DLA RODZICÓW - oraz - ORGANIZACJA PRACY - *** W zakładce lewego menu zamieściliśmy załącznik z WYKAZEM PODRĘCZNIKÓW na rok szkolny 2018/2019 ***

11 grudnia 2018 21:48 | Aktualności

Bieg Mikołajów

8 grudnia uczniowie szkolnej drużyny biegowej „Biegam, bo lubię”  wzięli udział w „Dziecięcym biegu Mikołajów”. Głównym celem imprezy było wsparcie Ośrodka Wspierania i Opieki Nad dzieckiem i Rodziną w Olsztynie, upowszechnianie kultury fizycznej i sportu wśród dzieci oraz propagowanie rekreacji ruchowej, jako jednego z elementów zdrowego trybu życia. Uczniowie klas pierwszych biegli  w kategorii „Biegu Reniferów” na dystansie ok. 400 m.

20181208_101620.jpg

Pomimo niesprzyjających warunków atmosferycznych uczniowie pełni energii stanęli na linii startu. Trasa prowadzona ścieżkami Parku Centralnego doprowadziła naszego jednego zawodnika na podium. Gratulujemy Olkowi  i wszystkim uczestnikom „Biegam, bo lubię”!

Info: Marzena Karpowska, Magdalena Andrzejczuk