WITAMY NA STRONIE NASZEJ SZKOŁY *** UWAGA ! *** Zapraszamy serdecznie na DZIEŃ OTWARTY SZKOŁY - 20.03.2020 r. ( piątek) od godz. 16.30-18.00 *** Informacje na temat rekrutacji znajdziecie Państwo w zakładce REKRUTACJA 2020/2021 ***Bieżące INFORMACJE dla RODZICÓW zamieszczamy w zakładce lewego menu *** Informacje na temat płatności za obiady - zakładka "Stołówka - OBIADY"

11 grudnia 2018 21:48 | Aktualności

Bieg Mikołajów

8 grudnia uczniowie szkolnej drużyny biegowej „Biegam, bo lubię”  wzięli udział w „Dziecięcym biegu Mikołajów”. Głównym celem imprezy było wsparcie Ośrodka Wspierania i Opieki Nad dzieckiem i Rodziną w Olsztynie, upowszechnianie kultury fizycznej i sportu wśród dzieci oraz propagowanie rekreacji ruchowej, jako jednego z elementów zdrowego trybu życia. Uczniowie klas pierwszych biegli  w kategorii „Biegu Reniferów” na dystansie ok. 400 m.

20181208_101620.jpg

Pomimo niesprzyjających warunków atmosferycznych uczniowie pełni energii stanęli na linii startu. Trasa prowadzona ścieżkami Parku Centralnego doprowadziła naszego jednego zawodnika na podium. Gratulujemy Olkowi  i wszystkim uczestnikom „Biegam, bo lubię”!

Info: Marzena Karpowska, Magdalena Andrzejczuk