WITAMY NA STRONIE NASZEJ SZKOŁY *** UWAGA ! *** W dniu 22.03.2019 r. w godzinach 16.30-18.00 organizujemy DZIEŃ OTWARTY SZKOŁY oraz TARGI EDUKACYJNE SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH. *** Bieżące INFORMACJE dla RODZICÓW zamieszczamy w zakładce lewego menu *** Informacja na temat zebrań w zakładkach - INFORMACJE DLA RODZICÓW - oraz - ORGANIZACJA PRACY - *** W zakładce lewego menu zamieściliśmy załącznik z WYKAZEM PODRĘCZNIKÓW na rok szkolny 2018/2019 ***

06 lutego 2019 23:29 | Aktualności

Świetlica: Magiczne Anioły – rozstrzygnięcie ogólnopolskiego konkursu plastycznego

Wyniki Ogólnopolskiego konkursu plastycznego „Magiczne Anioły”
zorganizowanego przez nauczycieli świetlicy Szkoły Podstawowej nr 30
im. Marii Zientary- Malewskiej w Olsztynie.

Prace płaskie :

I miejsce Milena Białczyk (Zespół Szkół Samorządowych Targanice, opiekun: Jadwiga Hyzińska)

II miejsce Urszula Proszek (Szkoła Podstawowa w Zawadach, opiekun: Małgorzata Tywonek)

III miejsce Oliwia Stopa (Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy w Gminie Kaliska, opiekun Kinga Zalewska)

Wyróżnienie - Borys Kaczorowski (Szkoła Podstawowa nr 25 we Wrocławiu, opiekun: Monika Majocha)

Prace przestrzenne

I miejsce Kacper Libera (Zespół Placówek Oświatowych nr 2 w Mławie , opiekun : Joanna Bazyl)

II miejsce Katarzyna Perłakowska (Zespół Państwowych Szkół Muzycznych w Przemyślu , opiekun: Barbara Drwal- Demkiewicz)

III miejsce Zuzanna Nowak (Szkoła Podstawowa nr 1 w Będzinie, opiekun: Dorota Brudnicka)

Wyróżnienie - Roksana Bielińska (Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy w Gminie Kaliska, opiekun : Kingka Zawadzka)

Gratulujemy!!

Dziękujemy za bardzo liczny udział w konkursie.

Info: B.Cieślikowska