WITAMY NA STRONIE NASZEJ SZKOŁY *** UWAGA ! *** W dniu 22.03.2019 r. w godzinach 16.30-18.00 organizujemy DZIEŃ OTWARTY SZKOŁY oraz TARGI EDUKACYJNE SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH. *** Bieżące INFORMACJE dla RODZICÓW zamieszczamy w zakładce lewego menu *** Informacja na temat zebrań w zakładkach - INFORMACJE DLA RODZICÓW - oraz - ORGANIZACJA PRACY - *** W zakładce lewego menu zamieściliśmy załącznik z WYKAZEM PODRĘCZNIKÓW na rok szkolny 2018/2019 ***

Aktualności

04 kwietnia 2019 15:51 | Aktualności

KOMUNIKAT DYREKTORA SZKOŁY

 

 

 

 

Szanowni Rodzice,
toczy się spór zbiorowy pomiędzy pracownikami oświaty reprezentowanymi przez oświatowe Związki Zawodowe a pracodawcami, czego podstawę stanowi brak uzgodnień z Ministerstwem Edukacji Narodowej.

Z przeprowadzonego referendum strajkowego wynika, że 91,5 % pracowników naszej Szkoły opowiedziało się za przeprowadzeniem strajku, jednak podjęcie konkretnych działań będzie związane z indywidualnymi decyzjami pracowników oraz działaniami Związków Zawodowych
i Ministerstwa Edukacji Narodowej.

W przypadku braku porozumienia nastąpi zagrożenie ogłoszenia strajku, jednak termin
i ewentualny czas jego trwania nastąpi na 5 dni przed datą planowanego strajku.

Przystąpienie do strajku jest indywidualnym uprawnieniem każdego pracownika.
W chwili obecnej nie jestem w stanie wskazać ile osób weźmie w nim udział, a brak wymaganej liczby pracowników będzie miał znaczący wpływ na zapewnienie właściwej organizacji pracy Szkoły – również ze względu na brak możliwości udzielenia zastępstw doraźnych.

Uprzejmie Państwa proszę o wyrozumiałość, wsparcie naszych działań i w miarę możliwości zapewnienie opieki dzieciom podczas ewentualnego strajku. W przypadku jakichkolwiek zmian będziemy Państwa na bieżąco informować.

 

Z wyrazami szacunku
Dyrektor
Anna Staryk

Przeczytano: 694 razy. Wydrukuj|Do góry