WITAMY NA STRONIE NASZEJ SZKOŁY *** UWAGA ! *** W dniu 22.03.2019 r. w godzinach 16.30-18.00 organizujemy DZIEŃ OTWARTY SZKOŁY oraz TARGI EDUKACYJNE SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH. *** Bieżące INFORMACJE dla RODZICÓW zamieszczamy w zakładce lewego menu *** Informacja na temat zebrań w zakładkach - INFORMACJE DLA RODZICÓW - oraz - ORGANIZACJA PRACY - *** W zakładce lewego menu zamieściliśmy załącznik z WYKAZEM PODRĘCZNIKÓW na rok szkolny 2018/2019 ***

11 kwietnia 2019 15:40 | Aktualności

KOMUNIKAT Dyrektora Szkoły z dnia 11.04.2019 r.

Szanowni Rodzice
informuję, że ze względu na ogólnopolski strajk pracowników oświaty ponad 90 % pracowników Szkoły Podstawowej nr 30 im. M. Zientary - Malewskiej zadeklarowało przystąpienie do strajku w dniu 12.04.2019 r (piątek). W związku z tym za zgodą Prezydenta Olsztyna zajęcia dydaktyczno-wychowawczo-opiekuńcze zostają zawieszone z powodu braku możliwości zapewnienia uczniom opieki i bezpieczeństwa na terenie szkoły. Nauczyciele nieprzystępujący do strajku są oddelegowani do komisji egzaminów gimnazjalnych. Bieżące informacje na temat organizacji zajęć w najbliższych dniach będą zamieszczane na stronie internetowej szkoły.

Uczniowie korzystający z posiłków dofinansowanych przez MOPS i TPD od dnia 11.04.2019 r.
mają możliwość zjedzenia obiadu w stołówce szkolnej, który będzie wydawany
od godziny 12.00 do 13.30.

Pozostali Rodzice, którzy wykupili obiady na kwiecień i są zainteresowani korzystaniem z nich,
proszeni są o zgłaszanie się telefoniczne do sekretariatu szkoły.

Rodzice, którzy wykupili obiady, a dzieci nie korzystają z nich ze względu na zawieszone zajęcia w szkole otrzymają zwrot poniesionych kosztów.

Na podstawie:

• § 18 ust. 2 pkt 2 Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej i Sportu
z dnia 31 grudnia 2002 r. w sprawie bezpieczeństwa i higieny w publicznych
i niepublicznych szkołach i placówkach (Dz. U. z 2003 r., Nr 6, poz. 69 ze zm)
• Pismo Prezydenta Olsztyna z dnia 11.04.2019 r.

Anna Staryk