WITAMY NA STRONIE NASZEJ SZKOŁY *** UWAGA ! *** Bieżące INFORMACJE dla RODZICÓW zamieszczamy w zakładce lewego menu *** Informacje na temat płatności za obiady - zakładka "Stołówka - OBIADY"

28 czerwca 2019 10:17 | Aktualności

Pożegnanie Absolwentów

„Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w swoje marzenia.”

19 czerwca 2019 r. w auli w szkole przy ul.Turowskiego pożegnaliśmy 139 absolwentów.
 W uroczystości wzięli udział uczniowie, nauczyciele, rodzice oraz zaproszeni goście: zastępca prezydenta p. Ewa Monika Kaliszuk, dyrektor ZSO nr 4 im. C. K. Norwida p. Elżbieta Michalska, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 12 p. Alicja Pogorzelska.

dsc09801.jpg

Uczniowie rozpoczęli uroczystość polonezem. Dyrektor szkoły p. Anna Staryk wręczyła listy gratulacyjne rodzicom a wyróżnionym uczniom dyplomy i drobne upominki. Były również nagrody dla sportowców oraz osób reprezentujących szkołę w poczcie sztandarowym.

dsc09893.jpg

Odchodzący uczniowie przekazali sztandar szkoły najstarszemu rocznikowi.

dsc09838.jpg

Wszystkie pożegnania wywołują wiele wzruszeń i tak było również w czasie tej uroczystości.
W niejednym oku zakręciła się łza, ale życie idzie dalej.

Absolwenci już niedługo zostaną przyjęci do nowych szkół.
Życzymy im, żeby były to te wymarzone szkoły i żeby osiągali w nich same sukcesy.
Mamy też nadzieję, że nie zapomną o nas i zajrzą czasem do starej szkoły
– pochwalić się albo wyżalić. Powodzenia!

Info: J. Majewska, B.Gromysz

Foto: G.Salmanowicz