WITAMY NA STRONIE NASZEJ SZKOŁY *** UWAGA ! *** Bieżące INFORMACJE dla RODZICÓW zamieszczamy w zakładce lewego menu *** Informacje na temat płatności za obiady - zakładka "Stołówka - OBIADY"

15 lipca 2019 14:34 | Aktualności

SMOK w SP 30

W drugim półroczu roku szkolnego 2018/2019,
dzięki współpracy Dyrekcji Szkoły oraz Koszykarskiego Klubu Sportowego,
w Trzydziestce rozpoczął działalność Szkolny Młodzieżowy Ośrodek Koszykówki.

W zajęciach brało udział 48 uczennic z klas czwartych, piątych i szóstych.
Pod czujnym okiem trenerek Kseni Woźniak i Małgorzaty Sztąberskiej, dziewczyny rozwijały koordynację, siłę, szybkość, zwinność, poznawały podstawowe elementy koszykówki tj. poruszanie się bez piłki, podania i chwyty, kozłowanie, rzuty, gra w ataku, obronie. Oprócz elementów techniki, doskonaliły również kompetencje społeczne, przede wszystkim umiejętność współpracy w zespole. Uczestniczki zajęć wykazały się dużym zaangażowaniem, wysoką motywacją, dzięki czemu w widoczny sposób rozwinęły swoje koszykarskie umiejętności.

Info: M.Sztąberska