WITAMY NA STRONIE NASZEJ SZKOŁY *** UWAGA ! *** Zapraszamy serdecznie na DZIEŃ OTWARTY SZKOŁY - 20.03.2020 r. ( piątek) od godz. 16.30-18.00 *** Informacje na temat rekrutacji znajdziecie Państwo w zakładce REKRUTACJA 2020/2021 ***Bieżące INFORMACJE dla RODZICÓW zamieszczamy w zakładce lewego menu *** Informacje na temat płatności za obiady - zakładka "Stołówka - OBIADY"

02 grudnia 2019 22:24 | Aktualności

XIV Przegląd Małych Form Teatralnych

Mała grupa uczniów klas siódmych 26.11.2019
uczestniczyła w religijnym przeglądzie teatralnym pod hasłem "Polak-Patriota-Święty".

Tegorocznym tematem była tajemnica Eucharystii.
Udział wzięły cztery szkoły podstawowe z Olsztyna. Uczniowie przedstawili cuda eucharystyczne z Polski: SP 10 cud z kościoła Bożego Ciała w Krakowie, SP 2 cud z Sokółki, SP 30 cud z Głotowa i SP 311 cud z Legnicy. Wszyscy byli zwycięzcami, wybrano najlepszych aktorów i z naszej szkoły na to wyróżnienie zasłużył Jakub uczeń z 7c. Wydarzenie było niezwykłe i uczniom bardzo się spodobało.