WITAMY NA STRONIE NASZEJ SZKOŁY *** UWAGA ! *** Informacje na temat podręczników na rok szkolny 2020/2021 - zakładka PODRĘCZNIKI 2020/2021 *** Bieżące INFORMACJE dla RODZICÓW zamieszczamy w zakładce lewego menu *** Informacje na temat płatności za obiady - zakładka "Stołówka - OBIADY"

Aktualności

05 lutego 2020 22:32 | Aktualności

„Środki czystości podaruj z miłości”- podsumowanie II edycji akcji charytatywnej

„Kiedy pomagamy innym, pomagamy sobie

ponieważ wszelkie dobro, które dajemy,

zatacza koło i wraca do nas” 

-Flora Edwards-

 

Święta Bożego Narodzenia to szczególny czas, w którym każdy z nas odczuwa ogromną potrzebę dzielenia się dobrem z innymi. W naszej szkole od wielu lat organizowane są akcje charytatywne, które mają na celu niesienie pomocy innym. I w tym roku nie mogło być inaczej.


W dniach od 25 listopada do 16 grudnia 2019 r. specjaliści, wychowawcy klas i nauczyciele świetlicy zorganizowali zbiórkę środków czystości dla podopiecznych z Ośrodka Wsparcia i Opieki nad Dzieckiem i Rodziną w Olsztynie. Dzięki wspólnemu zaangażowaniu zebraliśmy m. in.  pampersy, podkłady higieniczne, chusteczki nawilżane, pasty i szczoteczki do mycia zębów, rękawiczki lateksowe, gąbki do mycia ciała, żele do mycia ciała, szampony i odżywki do włosów, oliwki i balsamy do ciała, kremy do rąk i twarzy. Dary zostały przekazane Dyrektor Ośrodka- Pani Marzenie Skrodzkiej dnia 18 grudnia 2019 roku.

 

Pragniemy serdecznie podziękować uczniom, rodzicom i nauczycielom, którzy przyczynili się do sukcesu naszej akcji!


akcja_srodki.jpgPrzeczytano: 342 razy. Wydrukuj|Do góry