WITAMY NA STRONIE NASZEJ SZKOŁY *** UWAGA ! *** Zapraszamy serdecznie na DZIEŃ OTWARTY SZKOŁY - 20.03.2020 r. ( piątek) od godz. 16.30-18.00 *** Informacje na temat rekrutacji znajdziecie Państwo w zakładce REKRUTACJA 2020/2021 ***Bieżące INFORMACJE dla RODZICÓW zamieszczamy w zakładce lewego menu *** Informacje na temat płatności za obiady - zakładka "Stołówka - OBIADY"

11 marca 2020 15:04 | Aktualności

Komunikat Dyrektora Szkoły

Szanowni Państwo,

W związku z sytuacją rozprzestrzeniania się koronowirusa w całym kraju i Europie,
tak jak inne placówki oświatowe na terenie Polski, podejmuje działania prewencyjne
wskazane przez rząd, Ministra Zdrowia Łukasza Szumowskiego,
Ministra Edukacji Narodowej Dariusza Piontkowskiego.

Od 12 - 25 marca zajęcia w szkołach są zawieszone.

Od 12-13 marca w naszej szkole w budynku na ul. Pieczewskiej 10 będą prowadzone zajęcia opiekuńcze dla uczniów, których rodzice nie zdążyli jeszcze zapewnić opieki w domu.
W tych dniach szkoła zapewnia uczniom ciepły napój.

Od 16-25 marca włącznie uczniowie nie przychodzą do szkoły.

Prosimy o śledzenie komunikatów i informacji na stronach MEN, internetowej szkoły i dzienniku elektronicznym. Przypominamy, że w czasie zawieszenia zajęć uczniowie nie powinni wychodzić
z domu. Dla dobra i zdrowia naszych dzieci ograniczajmy też spotkania towarzyskie i wyjścia poza dom. W dalszym ciągu dbajmy o podstawowe zasady higieny osobistej.

Od 12 do 25 marca zawiesza działalność stołówka szkolna. Rozliczenie tych dni nastąpi na podstawie kartek obiadowych wydanych w marcu w kolejnym miesiącu.

Anna Staryk