WITAMY NA STRONIE NASZEJ SZKOŁY *** UWAGA ! *** Informacje na temat podręczników na rok szkolny 2020/2021 - zakładka PODRĘCZNIKI 2020/2021 *** Bieżące INFORMACJE dla RODZICÓW zamieszczamy w zakładce lewego menu *** Informacje na temat płatności za obiady - zakładka "Stołówka - OBIADY"

01 lutego 2021 20:38 | Aktualności

Warsztaty profilaktyczne w klasach VI

W ramach programu wychowawczo-profilaktycznego klas VI zaplanowane zostały
warsztaty profilaktyczne z terapeutami ze Stowarzyszenia MONAR Poradnia Profilaktyczno-Konsultacyjna w Olsztynie. Niestety, w związku z pandemią warsztaty zostały przełożone na przyszly rok. Dzięki staraniom i współpracy pani Izabeli Smolik z kierowniczką olsztyńskiego Monaru - panią Anną Sikorską wraz z terapeutami, udało się przygotować materiały profilaktyczne i umożliwić wychowawcom klas VI przeprowadzenie zajęć na temat zagrożeń związanych z substancjami psychoaktywnymi w ramach godzin wychowawczych.

Dziękujemy za trud i za zaangażowanie
oraz liczymy na dalszą, owocną współpracę!

Zachęcamy do odwiedzenia strony: