WITAMY NA STRONIE NASZEJ SZKOŁY *** UWAGA ! *** Informacje na temat podręczników na rok szkolny 2020/2021 - zakładka PODRĘCZNIKI 2020/2021 *** Bieżące INFORMACJE dla RODZICÓW zamieszczamy w zakładce lewego menu *** Informacje na temat płatności za obiady - zakładka "Stołówka - OBIADY"

12 lutego 2021 18:50 | Aktualności

Komunikat Dyrektora Szkoły

Szanowni Państwo.

Po analizie narastającej liczby zachorowań na COVID 19 uczniów i nauczycieli w naszej szkole podjęłam wymaganą prawem konsultację z przedstawicielem Inspektora Powiatowej Stacji Epidemiologicznej w Olsztynie i uzyskałam dzisiaj pozytywną opinię tej instytucji o zawieszeniu zajęć stacjonarnych. Otrzymaliśmy również dzisiaj wymaganą zgodę organu prowadzącego szkołę, czyli Prezydenta Miasta Olsztyna, na zawieszenie zajęć stacjonarnych na okres 15 - 19 luty b.r.

W tym czasie nauczyciele uczący w klasach I-III
będą prowadzili naukę w trybie zdalnym.

Z życzeniami zdrowia i cierpliwości
Dyrektor Szkoły Anna Staryk