WITAMY NA STRONIE NASZEJ SZKOŁY *** UWAGA ! *** Informacja na temat zebrań w zakładkach - INFORMACJE DLA RODZICÓW - oraz - ORGANIZACJA PRACY - *** Bieżące INFORMACJE dla RODZICÓW zamieszczamy w zakładce lewego menu *** W zakładce lewego menu zamieściliśmy załącznik z WYKAZEM PODRĘCZNIKÓW na rok szkolny 2018/2019 ***

Komunikaty

26 września 2017 18:50 | Komunikaty

OBIADY - KOMUNIKAT DYREKTORA z dnia 25.09.2017 r.

 

W związku z organizacją przerw obiadowych i spożywania posiłków przez uczniów
w Szkole Podstawowej nr 30 im. M. Zientary-Malewskiej w Olsztynie 
Dyrektor Szkoły proponuje:


  1. Uczniowie klas IV-VII korzystają z obiadów w czasie wyznaczonych przerw obiadowych.

  2. Uczniowie korzystający z obiadów, którzy kończą lekcje w czasie, kiedy nie rozpoczęto jeszcze wydawania obiadów (11.15-11.45) oczekują na posiłek w stołówce szkolnej pod opieką wyznaczonego nauczyciela.

  3. Uczniowie uczęszczający na zajęcia w świetlicy szkolnej korzystają z obiadów pod opieką nauczyciela świetlicy szkolnej według proponowanego planu (załącznik nr 1).

  4. Uczniowie klas I-III -2 zmiana korzystają z obiadów według proponowanego planu (załącznik nr 2) pod opieką wychowawcy, przy zachowaniu organizacji nauczania (Statut Szkoły § 23, ust. 6, 7, 8).

  5. Wychowawcy klas zobowiązani są do poinformowania uczniów korzystających z posiłków w szkole i ich rodziców o powyższych ustaleniach. Informacja znajduje się również na stronie internetowej szkoły.

Przeczytano: 538 razy. Wydrukuj|Do góry