WITAMY NA STRONIE NASZEJ SZKOŁY *** UWAGA ! *** STRONA W TRAKCIE EDYCJI *** Informacja na temat zebrań w zakładkach - INFORMACJE DLA RODZICÓW - oraz - ORGANIZACJA PRACY - *** Bieżące INFORMACJE dla RODZICÓW zamieszczamy w zakładce lewego menu *** W zakładce lewego menu zamieściliśmy załącznik z WYKAZEM PODRĘCZNIKÓW na rok szkolny 2016/2017 ***

23 października 2017 11:52 | Szkoła Promująca Zdrowie

Zdobyliśmy puchar w Międzyszkolnym Rajdzie "PRZYRODA UCZY NAJPIĘKNIEJ".

Wyruszyliśmy do Ramsowa, a stamtąd przeszliśmy się 5 km do Koła Łowieckiego „BÓR” w Wipsowie. Mają tam piękną lesniczówkę! Gra terenowa została przygotowana przez panów lesniczych i myśliwych. Była pełna niespodzianek np: zobaczyliśmy lizawkę, paśniki, czaszki zwierząt. Na punktach kontrolnych sprawdzona naszą wiedzę. Bardzo dziękujemy za przygotowanie nam rajdu oraz gościnność w leśniczówce BÓR. Spośród siedmiu drużyn trzy zdobyły puchary: SP Szczęsne, SP Dajtki i SP30- Brawo My!

dsc04174.jpg

dsc04163.jpg