WITAMY NA STRONIE NASZEJ SZKOŁY *** UWAGA ! *** Od lutego 2018 roku NOWE KONTO do wpłat za obiady - więcej informacji w zakładce "Stołówka-OBIADY" *** Informacja na temat zebrań w zakładkach - INFORMACJE DLA RODZICÓW - oraz - ORGANIZACJA PRACY - *** Bieżące INFORMACJE dla RODZICÓW zamieszczamy w zakładce lewego menu *** W zakładce lewego menu zamieściliśmy załącznik z WYKAZEM PODRĘCZNIKÓW na rok szkolny 2017/2018 ***

20 czerwca 2016 21:42

e-Twinning - ostatnie zadania.

Dobiega końca nasza przygoda z e-Twinningiem. W maju odbyła się wideokonferencja z naszymi partnerami z Hiszpanii. Zadawaliśmy sobie pytania dotyczące poprzedniego zadania, czyli zwierząt: polskich, hiszpańskich, zagrożonych wyginięciem oraz dzikich. Korzystaliśmy z wiadomości zamieszczonych w magazynie, który wykonaliśmy wspólnie z naszymi partnerami.

p1080753.jpg p1080755.jpg

p1080752.jpg p1080754.jpg

W maju również realizowaliśmy zadanie związane z miejscami, gdzie lubimy spędzać czas.
Uczniowie najczęściej wymieniali kino, park, pływalnię, bibliotekę, salę gimnastyczną.
Członkowie e-Twinningu nagrali w języku angielskim swoje wypowiedzi
na ten temat i przesłali nagrania na platformę.

p1080875.jpg p1080880.jpg

W czerwcu realizowaliśmy zadanie, które polegało na przygotowaniu układu tanecznego
i zaśpiewaniu piosenki Shakiry pt. "Try Everything". Na zajęciach ćwiczyliśmy układ
i wykonanie wokalne utworu. Uczniowie nagrali krótki filmik, którego podkładem
była piosenka Shakiry. Wysłaliśmy go na platformę programu e-Twinning.

etwinninghd_1.jpg

- KLIKNIJ w zdjęcie -

W trakcie realizacji wszystkich zadań świetnie się bawiliśmy, miło spędziliśmy czas, poćwiczyliśmy sobie język angielski. Wymieniliśmy się doświadczeniami z naszymi hiszpańskimi partnerami.

p1080909.jpg

Info/foto : A.Dobrzeniecka-Zapał